Kapi Hospital

Nieoficjalne Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Trwa nabór na moderatora, więcej w dziale "Nabory". UWAGA!!! Nasze forum bierze udział w konkursie "Konkurs na najładniejszy blog" który realizuje firma Upjers.

#1 2011-02-19 13:03:29

 Dr. kubex

Site Admin

Skąd: Mysłowice, Śląsk
Zarejestrowany: 2011-02-18
Posty: 32
Punktów :   
Nazwa Lekarza: Prof. mgr. Jan Katar
WWW

Najczęściej Zadawane Pytania - Odpowiedzi

1. Co zrobić, skoro po zalogowaniu się pierwszy raz danego dnia nie otrzymałam/łem zdrapki?

Spoiler:

Aby otrzymywać zdrapkę, musisz potwierdzić e-mail klikając link wysłany na Waszą pocztę oraz mieć 2 poziom.

2. Co zrobić skoro mam dwóch pacjentów: jeden w gabinecie, a drugi w rentgenie, a powinni zamienić się miejscami?

Spoiler:

Należy zakupić łóżko w Złamkowie za 150,00 HT. Po zakupie przejść w tryb budowy i postawić je u góry. Po wybudowaniu, możemy ,,przeciągnąć" tam jednego z pacjentów.

3.Gdzie jest Składkomobil, i do czego służy?

Spoiler:

Składkomobil znajduje się w Katarowicach. Służy do składania składek, a następnego dnia otrzymamy różne części ciała: mózg, fałdki tłuszczu, pępek, odcisk itd.
,,Im więcej gotówki oddasz do dyspozycji zespołowi, tym więcej składek będzie on mógł przyjąć. Składki potrzebujesz z kolei, aby móc uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach"

4.W jaki sposób możemy zdobyć monety?

Spoiler:

Monety możemy zdobyć za pomocą przelewu, kupna karty w sklepie, wysłanie Sms-a, reklamę na swoim Blogu/Forum, znalezienie ich pod rupieciami (jeśli się poszczęści)
Więcej informacji znajdziecie tutaj:
:arrow:  http://forum.pl.kapihospital.com/viewtopic.php?f=4&t=8

5.Ile punktów muszę mieć, aby zdobyć następny poziom i co mi nowego dojdzie?

Spoiler:

Należy zalogować się i kliknąć w znak zapytania, który jest znajduje się u góry i wybrać 6 opcję od góry ,,Poziomy".

6.Nie mogę ,,złapać" i przeciągnąć pacjenta z poczekalni. Dlaczego?

Spoiler:

Jeśli wysłałeś/łaś pacjenta innemu graczowi, a on jeszcze nie podpisał skierowania, pacjent będzie czekał w poczekalni dotąd, aż zostanie przyjęty/bądź zrezygnujesz.

7.Dlaczego nie mogę leczyć każdego pacjenta w jednym gabinecie?

Spoiler:

Każde pomieszczenie leczy różne choroby. Pacjenci raz potrzebują wizyty w jednym pomieszczeniu np. w gabinecie, a inni w dwóch lub większej ilości pomieszczeń np. w gabinecie, rentgenie i USG

8. Czy jak się postawi gabinet w jednym miejscu to można go przenieść?

Spoiler:

Nie. Można go zburzyć, kupić nowy i od nowa postawić.


9. Jeśli zakupimy pojazd w Złamkowie posiadając KP, będziemy mogli z niego korzystać po upływie konta premium?

Spoiler:

Po upływie czasu KP pojazd stanie się ,,niewidzialny". Oznacz to iż nie będziemy mogli z niego skorzystać, ale po zakupie nowego KP będziemy mieli go z powrotem.


10. Gdzie można zgłosić graczy, którzy nie stosują się do Regulaminu gry?

Spoiler:

Na stronie: http://support.upjers.com/neo/index.php . Proszę pamiętać iż są to ludzie, którzy nie pracują w weekendy i święta.


11. Co zrobić, aby pacjent był w 100% zadowolony i co z tego będę mieć?

Spoiler:

Aby pacjent był w 100% zadowolony, należy położyć go do łóżka(u góry). Kliknąć na pacjenta, przejść za pomocą niebieskiej strzałki do 2 karty. I u dołu mamy kółeczko podzielone na 4 części.
Klikamy na jedną, po 2 minutach na drugą itd. Jeśli pacjent będzie miał wszystkie 4 części ,,zrobione" będzie w 100% zadowolony, a co za tym idzie otrzymamy najwięcej HT.


12. Co oznacza skrót ,,HT"?

Spoiler:

Jest to waluta w grze: Hospitalary.


Pozdrawiam
Dr. kubex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwart.pun.pl www.festivalparkopole.pun.pl www.granarut-pbd.pun.pl www.prodofdeath.pun.pl www.pf.pun.pl